تبلت جدید اچ پی با نام Spectre Folio

اچ پی تبلت جدید با نام Spectre Folio رونمایی کرد

اچ پی یک لپ‌تاپ / تبلت جدید با نام Spectre Folio معرفی کرده و این کار خود را اختراع دوباره PC گذاشته است. مهمترین نقطه تمایز این لپ‌تاپ در جنس استفاده شده در بدنه آن است. در حالی که بسیاری از لپ‌تاپ‌ها از آلومینیوم یا پلاستیک ساخته شده‌اند اچ پی این محصول جدید را با چرم دیزاین کرده است.
البته بدنه اصلی این لپ‌تاپ از منیزیم است که روی آن را چرم پوشانده است. لپ‌تاپ Spectre Folio بسیار باریک است اما به گفته شرکت باتری آن تا ۱۸ ساعت می‌تواند نیازهای کاربر را پوشش دهد.

ویژگی های محصول :

این لپ‌تاپ از یک صفحه نمایش ۱۳.۳ اینچی از نوع FHD برخوردار است که البته از پنل 1W جدید شرکت اینتل بهره می‌برد که مصرف باتری را به شدت کاهش می‌دهد. قرار است نسخه 4K این لپ‌تاپ هم سال آینده عرضه شود.
به نظر میرسد عنوان « بازاختراع PC » که اچ پی درباره این لپ‌تاپ به کار برده نیاز به بررسی‌های بیشتر روی این محصول دارد اما به حال به نظر می‌رسد این محصول از نظر مهندسی و دیزاین بسیار جذاب است.
صفحه نمایش این لپ‌تاپ/ تبلت دارای ۴۰۰۰ سطح حساسیت است و همین نشان می‌دهد که استفاده از قلم روی آن چقدر می‌تواند لذت‌بخش باشد.
نسخه Core i5 این دستگاه ۱۲۹۹ دلار و نسخه Core i7 آن ۱۳۹۹ دلار قیمت دارد. همچنین نسخه پشتیبانی کننده از LTE نیز با پردازنده Core i7 بالغ بر ۱۴۹۹ دلار برای کاربر هزینه دارد.

برچسب ها: بدون برچسب
0

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند